Події

Сирський розповів командувачу сил НАТО в Європі про події на фронті та потреби України

Сирський розповів командувачу сил НАТО в Європі про події на фронті та потреби України

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський провів розмову з головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, командувачем Збройних сил США в Європі Крістофером Каволі, повідомляє зранку 18 квітня Генеральний штаб ЗСУ.

«Поінформував про розвиток подій на фронті та нагальні потреби України, зокрема в сучасних засобах ППО, артилерії і боєприпасах, а також важкій бронетехніці. Обговорили посилення військово-технічної співпраці з США та іншими союзниками, зміцнення українських засобів протиповітряної оборони, поповнення боєприпасів. Обмінялися думками щодо тактичної ситуації на полі бою», – розповів Сирський.

Також український головнокомандувач подякував США та партнерам із НАТО «за підтримку України, особливо у сферах, які сьогодні найбільше впливають на посилення обороноздатності України».

Раніше цього місяця головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявляв, що вище російське військове керівництво поставило задачу своїм військам захопити місто Часів Яр на Донеччині до 9 травня.

Новини