Суспільство

У Міненерго анонсували надання Німеччиною понад 54 млн євро для підтримки енергетики України

У Міненерго анонсували надання Німеччиною понад 54 млн євро для підтримки енергетики України

Міністерство енергетики України анонсувало надання Німеччиною понад 54 млн євро для підтримки українського енергетичного сектора.

«Федеральне міністерство економіки й захисту клімату Німеччини зробить внесок у 54,3 мільйона євро до Фонду підтримки енергетики України. Це результат співпраці між Міністерством енергетики України та Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини», – йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Повідомляється, що кошти будуть надані для закупівлі енергетичного обладнання, необхідного для відновлення і ремонту українських енергетичних об’єктів.

За даними Міненерго, Німеччина вже зробила найбільший внесок до Фонду підтримки енергетики України – 129,5 млн євро. Також було надано додаткові 20 млн євро на фінансування закупівель та постачання технічного обладнання.

Увесь попередній осінньо-зимовий період війська РФ здійснювали обстріли критичної енергетичної інфраструктури України, що спричинило дефіцит генерації електроенергії та проблеми з розподілом між регіонами. Наразі атаки РФ по енергетиці не є інтенсивними. Цьогоріч Україна змогла значною мірою відновити потужності енергетики, також допоміг відновити баланс імпорт електроенергії.

Новини