Суспільство

РФ втратила під Бахмутом більше військових, «ніж за час двох Чеченських воєн» – речник 112-ї бригади ТРО

РФ втратила під Бахмутом більше військових, «ніж за час двох Чеченських воєн» – речник 112-ї бригади ТРО

Оборона Бахмуту триває, повідомив пресофіцер 112-ї бригади територіальної оборони Андрій Ковальов 3 березня. Про це він розповів у ефірі Радіо Донбас.Реалії.

Він вказав на зведення Генерального штабу, за якими українські війська продовжують відбивати напади на Бахмут.

«Насправді російські окупанти не мають успіху на жодному з напрямків, де вони зараз намагаються проводити наступ. Я нагадаю, що зараз російські окупанти намагаються просуватися на Куп’янському напрямку, на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському і Шахтарському», – зазначив Ковальов.

Читайте також: «Війну виграє піхота»: інтерв’ю з Героєм України Леонідом Ходою

За його словами, підрозділи Збройних сил України мають продовжувати оборону міста доти, доки є така можливість. При цьому російські війська, додав він, продовжують нести значні втрати біля Бахмута:

«Ми володіємо інформацією, наводили її зокрема у зведенні Генерального штабу, про те, що на окупованій території Запорізької області у Токмаку російські окупанти розмістили крематорій, у якому спалюють тіла так званих частково мобілізованих, зокрема і з Бахмутського напрямку».

Крім того, тіла російських військових везуть до окупованого Криму, де є крематорій в районі Сімферополя, додав пресофіцер.

Читайте також: Кириленко: 80% Бахмута зруйновано, в місті залишаються менше від 5 тисяч людей

«Загалом на полях навколо Бахмуту російські окупанти, очевидно, вже втратили більше особового складу більше, ніж за час двох Чеченських воєн разом узятих», – порівняв він.

Раніше власник російської кишенькової ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявив про нібито «оточення» його бойовиками міста Бахмут у Донецькій області. Водночас Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що російські спроби оточити Бахмут наразі не увінчалися успіхом.

Новини