Події

На фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

На фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

Міський голова міста Лебедин Сумської області Олександр Бакликов загинув на війні, повідомив офіційний сайт Лебединської міської ради та колеги загиблого.

«Олександр Бакликов з 2015 по 2022 рік обіймав посаду Лебединського міського голови. У вересні 2022 року добровільно вступив до лав Збройних сил України, а ввечері 15 квітня 2024 року громаду сколихнула сумна звістка про його трагічну загибель. Важка втрата у такий важкий час», – пише сайт міської ради.

«Україна втратила Героя і Патріота. Не можу досі повірити, на фронті загинув колега, друг Олександр Бакликов, міський голова міста Лебедин Сумської області. Він щодня боровся за своє місто і за свою країну!» – написав у фейсбуці міський голова Тростянця Сумської області Юрій Бова.

Олександр Бакликов народився в Лебедині, працював токарем, учителем, був приватним підприємцем. У 2015 і 2020 році Бакликова обирали міським головою.

У вересні 2021 року депутати проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Лебедина, згодом суд поновив його на посаді. 13 вересня 2022 року Олександр Бакликов повідомив, що долучається до лав ЗСУ.

Новини