Суспільство

Київ передасть на передову отримані від Люксембургу броньовані карети швидкої

Київ передасть на передову отримані від Люксембургу броньовані карети швидкої

Київ отримав першу партію броньованих автомобілів швидкої допомоги від британської фабрики O&H Venari і предасть її Збройним силам України, повідомив столичний мер Києва Віталій Кличко.

«Влітку минулого року під час зустрічі з представниками британської фабрики O&H Venari ми домовилися про виготовлення 14-ти таких спеціальних транспортних засобів. І сьогодні керівник фабрики пан Олівер Нортон приїхав до столиці України, щоб передати першу партію – вісім броньованих швидких. Дві з них вже прибули до Києва, ще шість – в дорозі. Автівки ми передамо нашим захисникам – Збройним силам України на передову, де вони сьогодні так потрібні. Адже кожне таке авто врятує життя не одного українського захисника. Спонсором виробництва та передачі швидких є Міністерство оборони Люксембургу», – повідомив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував керівництву O&H Venari, Міністерству оборони Люксембургу та представникам люксембурзької неприбуткової організації Lukraine за допомогу.

За даними Міністерства охорони здоров’я, з початку російського повномасштабного вторгнення війська РФ знищили, пошкодили, захопили понад 560 автомобілів швидкої допомоги.

Новини