Суспільство

Хмельницька облрада заявила про заборону діяльності УПЦ МП в області

Хмельницька облрада заявила про заборону діяльності УПЦ МП в області

Хмельницька обласна рада ухвалила заборонити діяльність Української православної церкви Московського патріархату – про це її пресслужба заявила 4 квітня.

Депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Хмельницької області», яке передбачає заборонити діяльність УПЦ МП на території Хмельниччини.

Читайте також: «Чорні дні» Московського патріархату. На що вказують події у Хмельницькому і арешт митрополита Павла?

«Окрім того, рекомендовано органам місцевого самоврядування Хмельницької області здійснити заходи з проведення інвентаризації земельних ділянок, що перебувають в користуванні Української Православної Церкви (московського патріархату) з подальшим припиненням права користування на такі земельні ділянки шляхом прийняття відповідних рішень», – йдеться в повідомленні.

УПЦ МП наразі не коментувала це рішення.

2 квітня в Хмельницькому сталася сутичка між військовим та духовенством храму Української православної церкви (Московського патріархату). Як стверджував депутат обласної ради Віктор Бурлик, священники побили військового. Натомість пресслужба УПЦ (МП) назвала інцидент «провокацією».

Новини