Суспільство

вже 805 тисяч громадян оновили військово-облікові дані у застосунку «Резерв+»

вже 805 тисяч громадян оновили військово-облікові дані у застосунку «Резерв+»

За чотири дні роботи застосунку «Резерв+» свої данні оновили 805 тисяч військовозобов’язаних громадян України, повідомляє 22 травня Міністерство оборони України.

18 травня Міноборони запустило мобільний застосунок «Резерв+» для військовозобов’язаних, призовників та резервістів для оновлення облікових даних.

Станом на 20 травня 260 тисяч громадян оновили військово-облікові дані у мобільному застосунку «Резерв+», розповів речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок).

Впродовж місяця у мобільному застосунку з’явиться оновлення і відображатиметься також спеціальний код, аналогічний тому, який повинен міститися на військово-обліковому документі. Такий код буде дійсним для перевірки працівниками ТЦК та СП, поліції, Держприкодонслужби, розповів Лазуткін.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Серед іншого, він передбачає, що всі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані – номер мобільного телефону, фактична адреса проживання та email (за наявності). Це потрібно зробити до 16 липня.

Новини