Політика

Американський сенатор Ліндсі Ґрем прибув до Києва

Американський сенатор Ліндсі Ґрем прибув до Києва

Один із провідних сенаторів-республіканців Ліндсі Ґрем 18 березня прибув до Києва, повідомило посольство США в Україні.

«Сьогодні ми вітаємо сенатора Ґрема в Києві. Непохитна підтримка США має вирішальне значення для успіху України в протистоянні незаконній повномасштабній війні з Росією», – ідеться в повідомленні.

Упродовж тривалого часу після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну сенатор Ґрем мав у питанні постачання Києву озброєнь більш радикальну позицію, ніж чинна демократична адміністрація Джо Байдена. Зокрема, у травні 2023 року Ліндсі Ґрем на брифінгу в Києві казав: якщо США нададуть Україні ракети більшої дальності ATACMS та касетні боєприпаси, це підвищить вірогідність успіху на полі бою.

За словами сенатора, він не знає, чому Україні досі не надали ракети ATACMS. А після повернення до США він планував звернутися до колег із Сенату аби разом заохотити адміністрацію Байдена надати українській армії зброю більшого радіусу дії.

Зараз на позицію Ґрема та інших прихильних до України республіканців значною мірою впливає думка Дональда Трампа, який є найімовірнішим кандидатом на посаду президента від Республіканської партії на виборах 2024 року.

Новини