Події

завтра графіки відключень діятимуть лише для промисловості

завтра графіки відключень діятимуть лише для промисловості

У суботу 18 травня графіки обмеження енергопостачання застосують лише для промислових споживачів, повідомляє пресслужба компанії «Укренерго».

«По всій території України з 19:00 до 24:00 будуть діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Обмеження для побутових споживачів не прогнозуються», – йдеться у дописі.

В «Укренерго» зазначили, що повідомляють лише часові межі, в які можуть діяти графіки погодинних відключень за умови перевищення регіоном визначених лімітів.

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, але також попередили – не виключені вимкнення побутових споживачів. Нині почалися вимкнення світла також для населення.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Новини