Світ

Британська розвідка припустила, чому Путін замінив міністра оборони

Британська розвідка припустила, чому Путін замінив міністра оборони

Андрія Бєлоусова призначили міністром оборони РФ для забезпечення більшої ефективності оборонних витрат і тіснішої координації між оборонними галузями та потребами російських Збройних сил, йдеться у звіті розвідки Великої Британії 17 травня

«Це може виявитися надзвичайно складним завданням для Бєлоусова, враховуючи високий рівень корупції в російському МО і Збройних силах», – зазначають у британському оборонному відомстві.

Зміна міністра оборони, кажуть розвідники, навряд чи матиме вплив на хід війни в Україні, оскільки лідер Росії Володимир Путін також оголосив, що не буде жодних змін у вищому керівництві Генерального штабу Збройних сил Росії.

Раніше заступник міністра оборони Тимур Іванов був заарештований за звинуваченням у корупції, а начальник управління кадрів генерал-лейтенант Юрій Кузнєцов був заарештований 14 травня 2024 року за підозрою в причетності до схеми хабарництва.

12 травня російський лідер Володимир Путін відправив Сергія Шойгу у відставку з посади міністра оборони та призначив його секретарем Ради безпеки РФ. Шойгу очолював Міноборони 11 з половиною років – з листопада 2012 до травня 2024 року. На посаду голови військового відомства висунутий колишній віцепремʼєр із економічних питань Андрій Бєлоусов.

Новини