Важливо

ситуація на фронті залишається напруженою, за день було 99 зіткнень

ситуація на фронті залишається напруженою, за день було 99 зіткнень

Український Генштаб заявляє, що ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою, на даний час відбулося 99 бойових зіткнень. Про це йдеться у зведенні командування станом на 22:30 4 червня.

«Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам російських загарбників просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання окупантами планів наступу. Російський агресор намагається використати перевагу в живій силі, техніці й підтримку з повітря. Не зважаючи на інтенсивний ворожий натиск, українські воїни дають бій ворогу, утримують оборонні рубежі й позиції», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в Генштабі зазначили, що інтенсивно загарбники атакували українських військових на Покровському напрямку. «Тут впродовж дня агресор здійснив 37 штурмових дії. Найбільша активність російських окупантів зберігається в районі Очеретиного, звідки ворог у різних напрямках намагається вклинитися в наші бойові порядки. 27 атак українські захисники вже відбили, ще 10 боєзіткнень – тривають. Ситуація складна. Сили оборони докладають зусиль для недопущення просування противника в глибину нашої території», – йдеться в повідомленні.

На Харківському напрямку війська РФ чотири рази безуспішно, як кажуть у Генштабі, намагалися штурмувати позиції українських підрозділів у районі Вовчанська.

«На Куп’янському напрямку ворог атакував 14 разів наші позиції поблизу населених пунктів Петропавлівка, Синьківка, Стельмахівка та Новоєгорівка. Підрозділи Сил оборони відбили 11 наступальних дій противника. Ситуація напружена. Неподалік Степової Новоселівки, Берестового і Невського ще тривають три боєзіткнення. На Лиманському напрямку за день російські війська двічі безуспішно атакували українських захисників з районів Житлівки і Кремінної. Також безуспішною виявилась спроба окупантів наблизитися до Білогорівки на Сіверському напрямку», – йдеться у зведенні.

На Краматорському напрямку, за даними Генштабу, ситуація – «дещо напружена». «Від початку доби агресор сім разів намагався атакувати підрозділи Сил оборони в районах Калинівки, Кліщіївки, Андріївки та Часового Яру. Чотири атаки відбито без успіху для противника. Ще три боєзіткнення тривають. Ситуація під контролем Сил оборони», – заявили у командуванні.

За повідомленням, зараз також іще тривають два бойові зіткнення поблизу Красногорівки на Курахівському напрямку.

Розвідка Великої Британії у своєму черговому огляді 4 червня заявила, що російські війська зосереджують основні зусилля на Авдіївсько-Покровському напрямку, але мають тут «незначні здобутки», зазнаючи «тяжких втрат».

Новини