Світ

«Рамштайн» відбудеться 26 квітня у віртуальному форматі – Пентагон

«Рамштайн» відбудеться 26 квітня у віртуальному форматі – Пентагон

Зустріч високопоставлених представників оборонних відомств Контактної групи з питань оборони України цього місяця відбудеться у режимі віртуального зв’язку, повідомив речник Міністерства оборони США генерал Патрік Райдер.

«Міністр Остін і голова Об’єднаного комітету начальників штабів проведуть засідання Контактної групи з питань оборони України в п’ятницю цього тижня у віртуальному форматі»,– зазначив представник оборонного відомства США.

Він нагадав, що це буде вже 21-е засідання «Рамштайну» після того, які він вперше зібрався рівно два роки тому.

«Попри припущення Росії, що міжнародна спільнота з часом розколеться та втратить інтерес до суперпідтримки України, все сталося як раз навпаки», – зазначив Райдер.

У цьому контексті він звернув «особливу увагу» на активність окремих країн формату «Рамштайн», а також зусилля НАТО щодо посилення оборони. Представник Пентагону також наголосив, що «безпека Україна має значення для безпеки всіх націй західного світу, і в цьому питанні існує міжнародний консенсус».

Раніше, 19 березня, в Німеччині відбулося 20-те засідання Контактної групи з питань оборони України, на якому головував особисто Ллойд Остін. Це його перший закордонний візит після шпиталізації. Клуб у форматі «Рамштайн» збирається на тлі критичної нестачі в Україні боєприпасів та помітного просування російських військ на сході.

Новини