Світ

Путін перед річницею вторгнення в Україну виступить із посланням до парламенту Росії – Кремль

Путін перед річницею вторгнення в Україну виступить із посланням до парламенту Росії – Кремль

Президент Росії Володимир Путін звернеться з посланням до Федеральних зборів РФ 21 лютого у Москві, повідомив речник Кремля Дмитро Пєсков.

За словами Пєскова, Путін у посланні наголосить «на поточній ситуації», у тому числі в економіці й соціальній сфері.

Речник Кремля також заявив, що список запрошених ще формується, й анонсував, що «через специфіку нинішнього моменту з’явиться і нова категорія запрошених». Хто це буде, Пєсков не уточнив.

На запитання, чи будуть серед запрошених учасники «спеціальної військової операції» (так у Росії офоційно називають війну проти України), речник Путіна відповів: «Напевно, можна говорити про те, що їх буде запрошено».

21 лютого минулого року Путін оголосив про визнання «незалежності» угруповань «ДНР» і «ЛНР». Через три дні після цього розпочалося широкомасштабне російське вторгнення в Україну.

Минулого року Путін не виступав із посланням – при тому, що конституція Росії передбачає, що воно має бути щорічним. У Кремлі не вбачають у цьому проблеми, вказуючи на те, що у 2017 році послання теж не було.

Раніше джерела російського видання РБК повідомили про те, що у Кремлі запланували на 22 лютого мітинг-концерт, у якому, як очікується, візьме участь Путін. За словами одного з джерел, мітинг-концерт 22 лютого може розглядатися як певне «продовження» послання Путіна до парламенту.

У Кремлі повідомлення про концерт поки не підтверджували.

Новини