Важливо

сили РФ проводять активні наступальні дії на чотирьох напрямках, основні зусилля – на Покровському

сили РФ проводять активні наступальні дії на чотирьох напрямках, основні зусилля – на Покровському

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що основні зусилля противник продовжує зосереджувати на Покровському напрямку, де сконцентрована більшість його ударних бригад і полків.

За його словами, характер дій сил РФ суттєво не змінився – на Куп’янському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках проводять активні наступальні дії різної інтенсивності, намагаючись прорвати українську оборону та захопити важливі ділянки місцевості або населені пункти, які впливають на стійкість оборони.

Сирський повідомив, що тривають жорсткі бої в районах Глибокого, Часового Яру, Старомайорська, Роботиного, Кринок та островів у прибережній частині лівого берега Дніпра.

Читайте також: Британська розвідка повідомляє про ймовірний прорив військ РФ на сході Часового Яру

«Ворог чудово розуміє, що в результаті поступового надходження значної кількості озброєння та військової техніки від наших партнерів, прибуття перших F-16, що посилить нашу ППО, час гратиме на нашу користь, а його шанси на успіх будуть зменшуватись», – написав він у телеграмі.

Тому, як вважає Сирського, командування сил РФ наразі докладає усіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження українських військ, зриву підготовки резервів, недопущення переходу до активних наступальних дій.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) 9 червня зазначали, що наявних російських резервів чисельністю 60 000 осіб, ймовірно, «буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках».

Новини