Важливо

Порошенко заявив, що купив телеканал «Прямий»

Порошенко заявив, що купив телеканал «Прямий»

Співголова фракції «Європейська солідарність», колишній президент України Петро Порошенко повідомив, що став власником телеканалу «Прямий».

Як заявив Порошенко в ефірі телеканалу «Прямий», він отримав «18 повідомлень» про те, що 19 лютого на засіданні Ради нацбезпеки й оборони проти Володимира Макеєнка, колишнього голови КМДА, якому належав «Прямий», будуть запроваджені санкції, і канал буде закритий.

«Сьогодні вранці мені подзвонив Макеєнко. Сказав, що нам треба докладати спільних зусиль по захисту каналу… Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність – і дві години тому в державному реєстрі кінцевий бенефіціарний власник прямого каналу є Prime Assets Capital, структура, яка на 100 відсотків належить Порошенку Петру Олексійовичу», – повідомив Порошенко.

«Володимире Олександровичу, завтра на РНБО ви можете запровадити санкції проти «терориста» Порошенка», – звернувся Порошенко до президента.

Минулого тижня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський доручив секретареві Ради національної безпеки і оборони України Олексію Данілову розпочати підготовку засідання РНБО, яке має відбутися 19 лютого.

«На засіданні планується обговорити комплекс питань, частину з яких буде розглянуто в закритому режимі», – повідомили в РНБО. Які саме питання розглядатимуть – не повідомляють.

На засіданні РНБО на початку лютого було ухвалене рішення про запровадження санкцій проти соратника проросійскього політика Віктора Медведчука, Тараса Козака і блокування трьох телеканалів, пов’язаних із Медведчуком: «112 Україна», NewsOne і ZiK.

Новини