Важливо

Число жертв теракту під Москвою зросло до 133 – Слідчий комітет РФ

Число жертв теракту під Москвою зросло до 133 – Слідчий комітет РФ

Під час розбирання завалів у концертному залі «Крокус Сіті Хол» у місті Красногорську під Москвою кількість загиблих унаслідок теракту зросла до 133, повідомив Слідчий комітет РФ.

«Пошукові роботи тривають», – ідеться в повідомленні.

Раніше 23 березня ФСБ заявила, нібито особи, які брали участь у теракті, «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні». Згодом цю версію підтримав і президент РФ Володимир Путін.

Раніше Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужбами та правоохоронними органами у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримано четверо підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол».

Загалом у звʼязку з терактом, як розповів російському лідерові Володимиру Путіну директор ФСБ Олександр Бортніков, затримали 11 осіб.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальне провадження за статтею про теракт. Учора російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

Видання «Агентство» зазначає, що атака на «Крокус Сіті Хол» – найбільший у Росії теракт від часу нападу на школу в Беслані у 2004 році, коли загинули понад 300 людей.

Новини