Події

на півночі ознак наступальних угруповань РФ немає, але ЗСУ сьогодні почали навчання щодо захисту Києва

на півночі ознак наступальних угруповань РФ немає, але ЗСУ сьогодні почали навчання щодо захисту Києва

На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника немає, заявляють у Генеральному штабі ЗСУ.

За повідомленням, війська РФ зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на п’яти напрямках – Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському.

Водночас у Київській міській військовій адміністрації раніше сьогодні заявили, що з 21 лютого і протягом кількох наступних днів угрупування сил і засобів оборони Києва проводить навчання з захисту столиці.

За сценарієм навчань, противник проводить наступальну операцію з північного напрямку, завдання – під керівництвом командувача відпрацювати весь комплекс задач з оборони столиці. Також українські військові планують провести навчання із захисту цивільного населення в умовах бойових дій.

При цьому у Київській військовій адміністрації наголошували, що це заплановане тренування, загроза нападу на столицю з півночі є мінімальною – ситуація стабільна та контрольована.

Новини