Події

Кремль цього тижня може оголосити про приєднання окупованих регіонів України – британська розвідка


Кремль цього тижня може оголосити про приєднання окупованих регіонів України, де пройшли так звані референдуми, повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

« У п’ятницю, 30 вересня, заплановано звернення президента Путіна до обох палат російського парламенту. Існує реальна ймовірність того, що Путін використає своє звернення, щоб офіційно оголосити про приєднання окупованих регіонів України до РФ», – йдеться у повідомленні.

У британській розвідці вважають, що російські лідери майже напевно сподіваються, що будь-яке оголошення про приєднання буде сприйматися як виправдання «спеціальної військової операції» та консолідуватиме патріотичну підтримку конфлікту.

«Це прагнення, ймовірно, буде підірвано зростанням внутрішньої обізнаності про недавні невдачі Росії на полі бою та значною тривогою з приводу часткової мобілізації, оголошеної минулого тижня», – додають у розвідці.

Останні кілька днів російські сили проводять на окупованих українських територіях голосування, яке вони називають референдумом про приєднання до Росії.

Читайте також: На Херсонщині повідомляють про «винагороду» від окупантів за «потрібну» галочку у бюлетені на псевдореферендумі

Київ наголошує, що це голосування не матиме реальних наслідків. Низка західних лідерів засудили намір Кремля провести фіктивні референдуми, а також попередили, що не визнаватимуть їх результати.

Новини