Події

Дейнега заявив, що він «близький до призначення» на посаду заступника міністра оборони

Дейнега заявив, що він «близький до призначення» на посаду заступника міністра оборони

Засновник благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега заявив, що він «близький до призначення» на посаду заступника міністра оборони з питань цифрової трансформації.

«Я пишу цей пост трохи раніше, ніж збирався, але, може, так і краще. Так, це дійсно правда. Я наразі дуже близький до призначення на посаду заступника міністра оборони з питань цифрової трансформації. Насправді, це не далеко перша пропозиція.. То чому я погодився зараз? Тут дві відповіді: одна в тому що в мене вперше за цей час немає зобовʼязань, які б мене стримували.. Друга полягає в тому, що журналістська робота дозволила побачити війну під новими кутами і переконатись, що при такій диспропорції ресурсів з супротивником, нашими перевагами може бути лише технічна і мотивація. За мотивацію відповідає Генеральний штаб. А от за технічну може взятися Міністерство. І мої дві вищі освіти (ІТ та МВА) тут згодяться», – написав він у фейсбуці.

За його словами, про рішення Кабміну стане відомо завтра. Про своє рішення Дейнега обіцяє повідомити, коли воно «стане остаточним».

Засновник благодійного фонду «Повернись живим» наголосив, що пропозиція працювати в Міноборони з’явилася раніше, ніж «скандал з яйцями».

«Щоб не було маніпуляцій. Ця пропозиція старша за скандал з яйцями. Він тільки прискорив призначення на пару тижнів. Більше ніяк вони не пов’язані. Більше того скажу, свого часу від неї я вже раз відмовився», – додав він.

Раніше 13 лютого міністр оборони Олексій Резніков заявив, що очікує незабаром призначення нових заступників. Він не назвав конкретних кандидатур, але видання «Українська правда» з посиланням на свої джерела повідомило, що ними є волонтер, засновник благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега та народний депутат V, VI та VII скликань, експосол у Канаді Андрій Шевченко.

Читайте також: Напередодні дев’ятого засідання «Рамштайну» Резніков озвучив його порядок денний

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку 24 січня. Це сталося на тлі звинувачень у закупівлях харчів для військових за завищеними цінами.

Триває слідство щодо п’ятьох осіб через ймовірні зловживання з закупівлями в Міноборони.

Після цього у Міністерстві оборони України заявили про вжиття низки заходів для запобігання корупції. Зокрема йдеться про перезавантаження антикорупційного управління Міноборони, а також формування громадського антикорупційного механізму.

Новини