Корупція

ДБР затримало посадовця Міноборони за сприяння виїзду військовозобов’язаних за кордон

ДБР затримало посадовця Міноборони за сприяння виїзду військовозобов’язаних за кордон

Державне бюро розслідувань заявило про затримання заступника начальника управління Міністерства оборони за підозрою в отриманні хабара. Про це відомство повідомило 14 березня.

Чоловіка підозрюють у незаконному оформленні документів про зняття військовозобов’язаного з військового обліку для виїзду за кордон.

«Полковник Міноборони України за свої «послуги» брав 9 тисяч доларів США. За ці гроші чиновник готував висновок військово-лікарняної комісії про непридатність до військової служби. Посадовця затримано спільно з СБУ під час передачі документів та отримання грошей від одного з військовозобов’язаних», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: На найближчому засіданні Ставки розглянуть питання дозволів для виїзду чоловіків за кордон – Данілов

Посадовця підозрюють у незаконному переправленні осіб через державний кордон. Ця кваліфікація передбачає до дев’яти років ув’язнення.

Міністерство оборони наразі не коментувало повідомлення.

Під час воєнного стану, який діє в Україні після початку повномасштабного вторгнення Росії, громадянам України призовного віку заборонено виїзд за кордон, але певним категоріям громадян можуть видавати тимчасовий дозвіл на перетин кордону. Такий дозвіл передбачає обовʼязкове повернення в Україну.

Новини