Суспільство

ДБР повідомляє про завершення розслідування справи щодо менеджменту Полтавського ГЗК

ДБР повідомляє про завершення розслідування справи щодо менеджменту Полтавського ГЗК

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо сімох посадовців та службових осіб ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» – про це відомство заявило 5 червня.

«Керівництво комбінату протягом 2019-2021 років протиправно розпоряджалося корисними копалинами загальнодержавного значення. Не маючи спеціального дозволу на користування надрами воно незаконно реалізувало тонни мінеральної сировини на майже 80 мільйонів гривень», – заявили ДБР.

Читайте також: КМДА заперечує вручення підозри заступнику голови Усову – її отримав інший посадовець

Бюро стверджує, що топменеджмент комбінату продавав без відповідних дозволів щебеневу сировину, яка виготовлялась з відходів, видобутих у кар’єрі корисних копалин. Суму оборудки оцінюють у понад 370 мільйонів гривень.

За повідомленням, матеріали провадження за статтями про привласнення майна та легалізацію доходів «відкрито для ознайомлення підозрюваним та їх захисникам».

У червні 2023 року Державне бюро розслідувань та Служба безпеки повідомили про підозри керівництву Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, який належить Костянтину Жеваго.

Зокрема, їх звинуватили у протиправному заволодінні майже 400 мільйонами гривень від видобутку та подальшої реалізації корисних копалин державного значення без відповідних дозволів.

Новини