Важливо

Байден підписав закон про виділення 61 мільярда доларів Україні

Байден підписав закон про виділення 61 мільярда доларів Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписав законопроєкт про виділення Україні допомоги у майже 61 мільярд доларів, йдеться на брифінгу американського президента у Білому домі.

Байден зазначив, що це гарний день для американців, європейців і миру у світі, який «убезпечить США, зробить безпечнішим світ і продовжить лідерство Сполучених Штатів у світі».

«У наступні кілька годин, я зроблю все, аби передати у наші відповідні органи документи, щоб ракетні системи та інші озброєння були направлені в Україну», – сказав американський лідер.

Напередодні Сенат США проголосував за пакет військової допомоги, який включає понад 60 мільярдів доларів для України, після того, як Палата представників підтримала цей захід 20 квітня.

Джо Байден раніше заявляв, що підпише законопроєкт, як тільки він надійде.

20 квітня Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт про національну безпеку, який передбачає військову допомогу на 95 мільярдів доларів для України, Ізраїлю й інших союзників США, зокрема, для України в розмірі близько 61 мільярда доларів. Також передбачається передача Україні ракет ATACMS, про які давно просить Київ.

Голосування відбулося після того, як демократи і республіканці дійшли згоди щодо законопроєктів після місяців незгоди частини республіканців із подальшою підтримкою США для України на тлі вторгнення Росії.

Новини