Важливо

ЗСУ проводять «стабілізаційні дії» на Покровському напрямку, він залишається найгарячішим – Генштаб

ЗСУ проводять «стабілізаційні дії» на Покровському напрямку, він залишається найгарячішим – Генштаб

Протягом доби 21 червня на фронті відбулося щонайменше 120 бойових зіткнень, йдеться в зведенні Генерального штабу на 22 годину.

На Харківському напрямку наступальних дій РФ не фіксували. На Куп’янському Сили оборони відбили 10 атак у районах Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки, Берестового та Піщаного, ще чотири тривають.

На Лиманському напрямку російська армія намагається відтіснити українські сили з позицій поблизу Греківки, Невського, Новосадового та Серебрянського лісу. Штаб повідомляє про відбиття чотирьох атак, вісім боєзіткнень тривають.

Крім того, російські війська 10 разів атакували позиції ЗСУ на Сіверському, один бій ще триває.

«Наші захисники проводять заходи щодо стабілізації обстановки», – повідомляє командування.

Читайте також: «Ситуація дуже важка»: війська РФ штурмують Часів Яр з трьох сторін

На Краматоському напрямку тривають спроби російських загарбників просунутися в Часів Яр, там тривають чотири бойових зіткнення.

«Найгарячішою залишається обстановка на Покровському напрямку. Ворог не полишає спроб вклинитись в наші бойові порядки в районах населених пунктів Новоолександрівка, Воздвиженка, Калинове, Євгенівка, Сокіл та Новоселівка Перша. Найбільшу активність агресор зберігає зі сторони Очеретиного, де відбулося дві третини бойових зіткнень, та на даний час продовжуються штурмові дії противника. Усього на цьому напрямку відбулося 36 атак. Сили оборони проводять стабілізаційні дії», – йдеться в зведенні.

Армія РФ намагається вклинитися в бойові порядки Сил оборони біля Карлівки, Красногорівки, Невельського, Георгієвки, Костянтинівки та Парасковіївки на Курахівському напрямку. З 11 ворожих атак сім відбито, бойові дії тривають.

Читайте також: Вашингтонський саміт НАТО має дати Путіну інший сигнал, ніж Вільнюський – Волкер

«Агресор активізував свої зусилля на витісненні підрозділів Сил оборони з лівобережної частини Дніпра на Придніпровському напрямку. Сім атак ворога успіху не мали. Втрат позицій та територій не допущено», – доповідає Генштаб.

Армія Росії останніми тижнями підібралася до Часового Яру зі сходу, окупувавши Іванівське та захопивши більшу частину Калинівки та Богданівки. Бої тривають у крайньому східному мікрорайоні міста «Канал», яке відокремлено від решти Часового Яру каналом «Сіверський Донець–Донбас». Цей мікрорайон де-факто вже знищено російськими військами.

Новини