Економіка

Витрати коштів на відновлення України зроблять прозорими – Шмигаль

Витрати коштів на відновлення України зроблять прозорими – Шмигаль

Уряд зобов’язав розпорядників та Міністерство інфраструктури регулярно публікувати звіти про надходження та витрати Фонду відновлення зруйнованого майна – про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль 26 травня.

За його словами, рішення для вдосконалення використання коштів із Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури ухвалив Кабінет міністрів у п’ятницю.

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, зібраних у межах ініціативи United24. Зокрема, це дозволить передавати ресурси іншому головному розпоряднику бюджетних коштів, повідомив прем’єр.

Читайте також: Місія з першого перегляду програми розширеного кредитування МВФ для України стартує 23 травня – Шмигаль

«А головне – зобов’язуємо розпорядників та Мінінфраструктури щомісяця на сайті оприлюднювати звіти про надходження та про витрати», – додав Шмигаль.

У промові на засіданні уряду він заявив, що видатки Фонду відновлення мають бути максимально прозорими, аби «донори з різних куточків світу розуміли, як їхні пожертви допомагають Україні».

В Україні з 10 травня запрацювала програма компенсацій за зруйноване війною житло – «єВідновлення». У перший день роботи програми 3 тисячі українців залишили заявки на відшкодування збитків.

Новини