Події

влада спростовує інформацію про хімічну небезпеку

влада спростовує інформацію про хімічну небезпеку

Перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов спростовує інформацію про хімічну небезпеку через російську ракетну атаку на Павлоград. Про це він сказав в етері «Свобода.Ранок» (проєкт Радіо Свобода).

«Інформація щодо хімічних атак не відповідає дійсності. Атака серйозна – пошкоджено багато будівель. Але ситуація, яка склалася, жодних хімічних наслідків не несе», – сказав він.

Крім того, в ефірі національного телемарафону Орлов повідомив, що всі заміри, які робилися вночі, показали те, що повітря – чисте. За його словами, інформацію щодо ймовірної хімічної небезпеки розганяли деякі телеграм-канали і це була спроба посіяти паніку.

Через російську ракетну атаку на Павлоград постраждали 34 людей, серед них є п’ятеро дітей. За даними місцевої влади, у Павлограді було пошкоджено промислове підприємство, де сталася пожежа. Яке саме підприємство зазнало атаки, не уточнювалося. Відомо, що у Павлограді є хімічний завод, яке виробляє вибухові речовини.

Повітряна тривога вночі 1 травня тривала близько трьох годин. Російські війська атакували Україну з Мурманської області та району Каспійського моря. Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, 15 з 18 ракет українські військові знищили.

Новини