Важливо

війська РФ нарощують темпи наступальних дій, число зіткнень на фронті зросло до 102

війська РФ нарощують темпи наступальних дій, число зіткнень на фронті зросло до 102

Російські війська від початку доби продовжують нарощувати темпи наступальних дій, кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 102, повідомив Генеральний штаб ЗСУ у зведенні станом на 16:00 28 червня.

«На Покровському напрямку – найбільша кількість боєзіткнень. Від початку доби окупанти здійснили вже 28 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Прогресу, Новоселівки Першої й Уманського. Сили оборони стримують натиск та відбили 21 атаку противника, сім боїв – ще тривають», – йдеться в повідомленні.

Також, за даними Генштабу, тривають бої на Куп’янському, Лиманському, Сіверському, Краматорському, Курахівському, Времівському напрямках.

«На Торецькому напрямку кількість ворожих атак збільшилась до дев’яти. Активно працює авіація агресора, зокрема, удару двома КАБами зазнало місто Торецьк, ще однією бомбою терористи вдарили по селищу Нью-Йорк», – йдеться в повідомленні.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму звіті, оприлюдненому в ніч на 28 червня, заявив, що російські війська зберігають темп своїх наступальних операцій на Торецькому напрямку з моменту активізації в цьому районі 18 червня і, ймовірно, мають на меті послабити український виступ у цьому районі.

Аналітики зауважили, що більш глибокий український виступ у районі Торецька на Донеччині зробить російські війська більш вразливими для українських контратак на південному фронті в напрямку Часового Яру і північному фронті – біля Авдіївського виступу.

Новини