Події

В «Укренерго» розповіли, в які години можливе відключення світла 27 травня

В «Укренерго» розповіли, в які години можливе відключення світла 27 травня

Завтра ліміти на споживання електроенергії для побутових та промислових споживачів будуть діяти в усіх регіонах України
з 06:00 до 24:00, повідомляє компанія «Укренерго».

Енергетики зазначають, що в ці години обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень при перевищенні лімітів споживання.

«Енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується», – зазначили у компанії.

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила спершу обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, згодом – відключення для побутових споживачів.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Новини