Події

уряд виділив ще майже 4 мільярди гривень на будівництво оборонних рубежів

уряд виділив ще майже 4 мільярди гривень на будівництво оборонних рубежів

Уряд виділяє додаткові 3,88 мільярда гривень на подальше будівництво оборонних рубежів, повідомив 12 квітня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«З цих коштів 1,7 мільярда гривень буде для Харківщини, а 1,5 мільярди гривень для фортифікацій на Сумщині. Додатковий ресурс також отримають Донеччина, Херсонщина та Миколаївщина», – написав прем’єр.

Зазначається, що загалом від початку року уряд виділив вже майже 30 мільярдів гривень на будівництво та облаштування фортифікацій.

Раніше президент України Володимир Зеленський піcля робочої поїздки до Харківської області розповів про підготовку фортифікацій у разі нового наступу Росії. Він зауважив, що «росіяни мають бачити, що ми готові оборонятися».

Зеленський в інтервʼю французьким журналістам заявив, що Україна будує три лінії оборони по всій лінії фронту та на кордоні з Білоруссю.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк 6 березня заявив, що Україна намагатиметься перехопити ініціативу у 2024 році. За його словами, українські війська зосереджені на стабілізації лінії фронту.

Наприкінці лютого Bloomberg з посиланням на свої джерела писав, що українські чиновники стурбовані тим, що російський наступ може набрати значних обертів до літа, якщо їхні союзники не збільшать постачання боєприпасів.

Попри це, президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна у 2024 році планує не лише оборонятися, але й готувати новий контрнаступ.

Новини