Події

«Укренерго» повідомило про пошкодження обладнання на сході через російський обстріл

«Укренерго» повідомило про пошкодження обладнання на сході через російський обстріл

Національна енергетична компанія «Укренерго» заявила про пошкодження обладнання внаслідок російського обстрілу високовольтної підстанції в східному регіоні.

«Вчора ввечері Росія знову обстріляла високовольтну підстанцію у східному регіоні. Є пошкодження обладнання. Детальний огляд й аварійно-відновлювальні роботи будуть проводитися в залежності від безпекової ситуації, після дозволу військових», – йдеться в повідомленні.

Як заявили в компанії, споживання електроенергії в Україні продовжує поступово зменшуватися, електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних і побутових споживачів, а дефіциту в енергосистемі не прогнозують.

Російські військові з 10 жовтня 2022 року здійснювали обстріли критичної енергетичної інфраструктури України, що спричинило дефіцит генерації електроенергії та проблеми з розподілом між регіонами. У 2023 році Росія зменшила інтенсивність атак, а українські енергетики спромоглися значною мірою відновити потужності, також допоміг відновити баланс імпорт електроенергії.

Україна очікувала ймовірних російських атак і цього опалювального сезону, однак масованих атак РФ по українській енергоінфраструктурі не було.

Новини