Події

Україна повернула 75 полонених у рамках нового обміну з Росією – Зеленський

Україна повернула 75 полонених у рамках нового обміну з Росією – Зеленський

Україна повернула 75 своїх громадян у рамках чергового обміну полоненими з Росією, проведеного вперше з початку лютого, повідомив президент Володимир Зеленський.

«Сьогодні маємо важливий результат: ще 75 наших людей повернулися до України. Воїни ЗСУ і Нацгвардії, прикордонники, четверо цивільних – усі вони вже на рідній землі», – написав Зеленський у соцмережах. Він зазначив, що робота над подальшими обмінами триває.

Міноборони Росії повідомило про повернення 75 російських військовослужбовців у рамках обміну. Посередником обміну, за повідомленням, виступили Об’єднані Арабські Емірати.

Сьогодні ж Україна і Росія обмінялися тілами загиблих. В українському Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими заявили, що Україна повернула тіла 212 загиблих військовослужбовців. Це військові, які брали участь у бойових діях на Донецькому, Запорізькому, Луганському, Харківському напрямках.

Як повідомив російському РБК депутат Держдуми Росії Шамсаїл Саралієв, Україна передала РФ 45 тіл загиблих російських військових.

Останній обмін полоненими між Україною і Росією відбувся 8 лютого.

Новини