Політика

у Зеленського розповіли про зміну риторики окупантів Криму

у Зеленського розповіли про зміну риторики окупантів Криму

Російські окупанти значно змінили свою риторику щодо Кримського півострова, тому що побоюються дій бійців ЗСУ, розповіла представниця президента в АР Крим Таміла Ташева в ефірі телемарафону.

«Настрої в Криму наразі різні. Але, наприклад, зараз деякі пропагандисти кажуть, що «в Криму нічого не відбувається, і можете не переживати». Втім, поза тим, на території півострова ведуться фактично окопні роботи. Вони риють їх вздовж берегу моря. Тож ми розуміємо, що вони дуже переживають…», – наголосила вона.

На питання журналіста, чи чекають окупанти в Криму висадки українського десанту, Ташева відповіла: «Ми розуміємо, що так».

«Те, що ми спостерігаємо, вони дуже переживають через це все і «готують бомбосховища»… Якщо раніше окупанти казали, що «Криму нічого не загрожує», і «Крим з Росією назавжди», такі наративи звучали. То зараз вже кажуть – «Ми Крим захистимо», – звернула увагу Ташева.

Починаючи із серпня у Криму майже щодня чути звуки вибухів. Підконтрольна Росії влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках» та «роботою ППО». Підконтрольний РФ голова Криму Сергій Аксьонов назвав безпілотники «основною загрозою» для півострова.

Новини