Події

У Міноборони кажуть, що українці за три дні відправили понад 2000 резюме в ЗСУ

У Міноборони кажуть, що українці за три дні відправили понад 2000 резюме в ЗСУ

За три дні кампанії «Будь собою» понад 2000 громадян надіслали резюме, аби долучитися до Сил оборони України, йдеться в повідомленні Міністерства оборони.

«У період з 11 по 14 червня через портал army.gov.ua у партнерстві з Lobby X надійшло 2 420 нових відгуків від громадян», – повідомили у Міноборони.

У відомстві розповіли, що за напрямками найбільше резюме отримали вакансії в підрозділах БПЛА (232 відгуки на 115 вакансій) та розвідці (208 відгуків на 54 вакансії).

Окрім того, за цей період на порталі було додано 115 нових вакансій та створено чотири нові підрозділи, кажуть у Міноборони.

До Збройних сил України з березня почали набирати ще й за новим алгоритмом – через рекрутинг.

Цей механізм, на відміну від мобілізації, дозволяє кандидатам потрапити – після співбесіди і тестів – до обраного підрозділу. Звичайна мобілізація через ТЦК не дає такої можливості, і часто майбутній підрозділ проходження служби, як і спеціальність, залишаються невідомими для рекрута.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Серед іншого, він передбачає, що всі військовозобов’язані, призовники і резервісти віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані – номер мобільного телефону, фактична адреса проживання та email (за наявності). Це потрібно зробити до 16 липня.

Новини