Важливо

У Луганську пролунав вибух – повідомляють про ураження бази російських військових

У Луганську пролунав вибух – повідомляють про ураження бази російських військових

У окупованому Луганську 20 травня пролунав вибух – про це стало відомо з місцевих телеграм-каналів, згодом про це повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

За даними проєкту Радіо Свобода «Донбас Реалії», йдеться про Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка. Як повідомляють джерела проєкту, там тривалий час базувалися російські окупанти.

«Донбас Реалії» посилається на повідомлення в місцевих телеграм-каналах, за якими очевидці бачили, як у район удару завозили військових та артилерійські снаряди.

Голова ОВА також заявив про влучання в селище Ювілейне в Луганській міській громаді, де розташований університет:

«У місцевих чатах луганчани підтверджують, що на місці влучання облаштоване військове містечко посеред цивільної забудови. До 2014 року в цьому районі працювала академія внутрішніх справ, яку потім облюбували рашисти».

Збройне угруповання «ЛНР» звинуватило в обстрілі Збройні сили України. Українське командування наразі не коментувало ситуацію.

8 травня окупаційна влада повідомляла про пожежу на нафтобазі внаслідок «обстрілу» окупованого Росією Луганська.

На територіях, захоплених силами РФ до 2022 року, як і на новоокупованих, часто відбуваються вибухи. Найчастіше вдається геолокувати ураження військових складів чи нафтобаз армії РФ. Українська влада неодноразово заявляла, що завдає лише точних ударів, намагаючись мінімізувати наслідки для цивільних.

Новини