Суспільство

у додатку «Резерв+» буде відображатися статус бронювання

у додатку «Резерв+» буде відображатися статус бронювання

Актуальний статус бронювання тепер відображається у мобільному застосунку «Резерв+». Для цього Міноборони цифровізувало паперові бронювання, а також взяло накази про бронювання у Мінекономіки та занесли до реєстру «Оберіг», повідомила у фейсбуці заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Вона зазначила, що актуальний статус бронювання тепер відображається у 340 000 громадян.

«Частину наказів про бронювання нам не вдалося оцифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу. Проте ми вже працюємо над чітким та прозорим алгоритмом, щоб усі заброньовані громадяни могли отримати актуальний статус в «Резерв+», – наголосила Черногоренко.

Щоб новий статус з’явився у застосунку потрібно оновити документ. Для цього потрібно натиснути три крапки справа від документу і обрати «оновити документ».

У Міноборони повідомляли, що станом на кінець травня свої дані оновили понад один мільйон 250 тисяч військовозобов’язаних, із них 1,1 мільйона – через застосунок «Резерв+». Також у міністерстві заявили, що поки не планують розсилати повістки через мобільний застосунок «Резерв+».

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Серед іншого, він передбачає, що всі військовозобов’язані, призовники та резервісти віком від 18 до 60 років мають оновити свої дані – номер мобільного телефону, фактична адреса проживання та email (за наявності). Це потрібно зробити до 16 липня.

Новини