Корупція

Суд відправив під варту експосадовця ЗСУ, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 58 млн грн

Суд відправив під варту експосадовця ЗСУ, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 58 млн грн

Колишньому високопосадовцю Збройних сил України, якого Державне бюро розслідувань підозрює у незаконному збагачені на майже 58 мільйонів гривень, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомляє пресслужба ДБР.

«Сторона обвинувачення просила суд обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави 60 мільйонів гривень, але суддя ухвалила рішення, що це буде тримання під вартою з можливістю внесення застави у 6 мільйонів гривень», – повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап’ян.

Раніше, 21 березня, ДБР у співпраці з Офісом генпрокурора затримало колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ.

За даними слідства, чиновник у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів на майже 58 мільйонів гривень. Зокрема, йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України й інше майно.

У Державному бюро розслідувань та прокуратурі не називають імені чиновника.

Раніше стало відомо, що внутрішній аудит Міністерства оборони України за чотири місяці зміг виявити допущених порушень на понад 10 мільярдів гривень, повідомив голова відомства Рустем Умєров.

Також в лютому Міністерство оборони України запровадило нову систему закупівель продуктів для ЗСУ відповідно до стандартів НАТО, щоби усунути корупційні ризики.

Новини