Політика

«Слуга народу» розпочала процедуру відкликання голови Верховної Ради – Разумков


Голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що представники владної фракції «Слуга народу» розпочали процедуру відкликання спікера парламенту.

«Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади Голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Одразу розписав документ на апарат Верховної Ради України. Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи», – написав Разумков у фейсбуці.

Речниця Дмитра Разумкова Ольга Туній підтвердила Радіо Свобода, що голова Верховної Ради так і не отримав запрошення на збори депутатів владної фракції, які цими вихідними відбудуться в Трускавці Львівської області. Сам спікер, який на дострокових парламентських виборах 2019 року очолював партійний список «Слуги народу», побажав колегам «продуктивної роботи в Трускавці».

10 вересня Дмитро Разумков повідомив, що отримав позитивний результат тесту на COVID-19, після чого перебував на самоізоляції. 26 вересня голова Верховної Ради поінформував, що одужав і з понеділка, 27 вересня, має намір вийти на роботу в парламент.

Новини