Світ

Швейцарія виділить Україні кошти на цифровізацію державних послуг

Швейцарія виділить Україні кошти на цифровізацію державних послуг

Швейцарія виділить Україні фінансову допомогу на цифровізацію державних послуг, йдеться у повідомленні пресслужби уряду країни.

Як зазначається, на засіданні 7 червня Федеральна рада Швейцарії вирішила продовжити підтримку України у сферах цифровізації та електронного урядування.

У відомстві кажуть, що Швейцарія виділить для України 58,7 млн швейцарських франків (понад 64 млн доларів) протягом наступних чотирьох років. Кошти направлять на проєкти у регіонах, які постраждали від війни. Серед «ключових сфер» будуть охорона здоров’я, освіта та гуманітарне розмінування.

Як зазначає швейцарський уряд, «цифровізація підвищує прозорість державних послуг, це своєю чергою має вирішальне значення для відбудови України».

Відомо, що Швейцарія оголосить про свою підтримку на наступній конференції з відновлення України (URC), яка відбудеться 11 і 12 червня 2024 року в Берліні.

Раніше Верхня палата парламенту Швейцарії відхилила план допомоги Україні у розмірі 5 мільярдів швейцарських франків (5,58 мільярда доларів).

Новини