Політика

Шмигаль доручив Міноборони «невідкладно» прозвітувати про фінансування будівництва укріплень

Шмигаль доручив Міноборони «невідкладно» прозвітувати про фінансування будівництва укріплень

Міністерство оборони має відзвітувати про будівництво споруд, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це він сказав на виїзному засіданні Кабінету міністрів на Донеччині 5 липня.

За словами Шмигаля, уряд виділив майже 2,4 мільярда гривень на відновлення доріг прифронтових територій у рамках посилення обороноздатності та критичної логістики.

«Особливу увагу приділяємо фортифікаційним спорудам. Міністерству оборони доручаю невідкладно поінформувати Уряд про фінансування цього будівництва згідно із затвердженим графіком», – заявив прем’єр.

Читайте також: Російські сили продовжують наступати: де найнебезпечніша ділянка фронту

Він нагадав, що від початку 2024 року держава виділила 38 мільярдів гривень на зведення захисних рубежів.

«Треба максимально швидко і якісно використати ці кошти, бо від цього залежить життя бійців та наша обороноздатність», – додав він.

Верховна Рада 22 травня створила Тимчасову спеціальну комісію щодо використання бюджетних коштів на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотників для Сил оборони.

Комісія, серед іншого, має вивчити обставини щодо облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання коштів, виділених на їх облаштування.

Новини