Політика

Шмигаль доручив міністрам відвідати прифронтові регіони після поїздки Зеленського у Покровськ

Шмигаль доручив міністрам відвідати прифронтові регіони після поїздки Зеленського у Покровськ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, виконуючи завдання президента України, доручив міністрам невідкладно здійснити низку робочих поїздок у регіони, написав очільник уряду у своєму телеграмі 27 червня.

«Особлива увага прифронтовим областям. За підсумками таких поїздок будуть заслухані звіти членів Уряду щодо ситуації у ключових сферах. Соціальна сфера, енергетика, оборона, підготовка до навчального року, медицина, укриття, інфраструктура, виробництво», – йдеться у дописі.

Шмигаль також анонсував регіональні та виїзні засідання уряду, на яких розглядатимуться проблемні питання визначених областей.

Напередодні президент України Володимир Зеленський здійснив робочий візит на Донеччину, де провів наради і представив нового командувача Об’єднаних сил. У Покровську Зеленський обіцяв «окрему розмову в Києві, зокрема з урядовцями, які повинні бути і тут, і в інших місцях поблизу фронту». Він зазначив, що «був здивований, що деякі профільні урядовці не були тут по пів року та більше».

«Багато питань. І щодо забезпечення життя – це вода, соціальні питання, евакуація, і щодо допомоги обороні, щодо відновлення житла», – сказав Зеленський на Донеччині.

Новини