Події

Росія тримає 10 кораблів, зокрема носії ракет, у Чорному й Азовському морях – ВМС

Росія тримає 10 кораблів, зокрема носії ракет, у Чорному й Азовському морях – ВМС

У Чорному морі станом на ранок 14 червня чергує один російський корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр», загальний залп складає до чотирьох ракет, повідомили Військово-морські сили ЗСУ.

За повідомленням, в Азовському морі РФ тримає на чергуванні дев’ять кораблів, три з яких є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 24 ракет.

Ще три російські кораблі, за даними українських ВМС, чергують у Середземному морі, два з них є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 12 ракет.

У квітні у ВМС України заявили, що від початку повномасштабної війни Чорноморський флот Росії втратив близько третини своїх кораблів через ураження російських суден під час українських ударів.

6 червня у ГУР повідомили, що спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдав успішного удару по російському рейдовому буксиру біля берегів окупованого Криму. Як заявили у розвідці, був знищений корабель проєкту 498 «Сатурн» або «Протей».

Пізніше речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що Росія ховає великі кораблі і носіїв «Калібрів», але «полювання не має зупинятися».

Новини