Події

Росія скинула 4 КАБи по Дергачах під Харковом, є поранені і руйнування

Росія скинула 4 КАБи по Дергачах під Харковом, є поранені і руйнування

Вдень суботи, 29 червня, Росія завдала «найбільшого» масованого удару по Дергачах, що у Харківській області, починаючи з 2022 року, розповів голова Дергачівської МВА В’ячеслав Задоренко.

За його даними, на місто було скинуто 4 авіабомби, попередньо – УМПБ Д-30. Місцевий чиновник каже, що «через авіаудар уламкових поранень зазнали двоє чоловіків 68-ми та 75-ти років, які госпіталізовані до лікарні. Ще одна 71-річна жінка отримала гостру реакцію на стрес. Також постраждали домашні тварини».

Вже відомо, що пошкоджено щонайменше 3 п’ятиповерхових, 2 двоповерхових та 20 приватних будинків, а також господарчі споруди, гаражний кооператив і автівки місцевих мешканців, одне з цивільних підприємств. Частково зруйновано лінії електропередач, уточнив голова МВА.

«Сьогодні (29 червня – ред.) ворог завдав найбільш масованого удару по Дергачах починаючи з 2022 року… Наразі усі профільні служби та волонтери Дергачівського гуманітарного центру працюють на місці, допомагаючи усувати наслідки російських обстрілів», – написав Задоренко.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини