Політика

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Північна Корея відправила до Росії контейнери, які можуть вмістити майже 5 мільйонів артилерійських снарядів, а президент Росії Володимир Путін, ймовірно, проситиме ще більше під час візиту до Пхеньяна. Про це розповів міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік в інтерв’ю агенції Bloomberg.

«Очікується, що Путін буде прагнути до тіснішої співпраці з Північною Кореєю у сфері безпеки, особливо у сфері військових поставок, таких як артилерійські снаряди, які необхідні для того, щоб мати шанс на перемогу», – сказав Шин виданню.

За словами міністр оборони, Південна Корея має інформацію щонайменше про 10 000 морських контейнерів з артилерійськими снарядами, які були відправлені до Росії.

Також міністр оборони зазначив, що Північна Корея відправила десятки балістичних ракет.

«В обмін на боєприпаси Росія надіслала Північній Кореї технології, які допоможуть їй у реалізації планів розгортання мережі супутників-шпигунів, а також звичайних озброєнь, таких як танки і літаки», – зазначає видання.

У лютому цього року Міноборони Південної Кореї повідомляло, що КНДР передала Росії близько 6,7 тисяч контейнерів із боєприпасами.

У жовтні минулого року США підтвердили, що Північна Корея передала Росії понад тисячу контейнерів із військовим обладнанням та боєприпасами. На початку січня Білий дім заявив, що КНДР надала Росії балістичні ракети і пускові установки для використання Москвою у війні проти України.

10 січня сім членів Ради безпеки ООН звинуватили Росію в тому, що вона зловживає своїм становищем постійного члена Радбезу, купуючи північнокорейські ракети й атакуючи ними Україну в порушення резолюцій ООН.

Раніше стало відомо, що президент Росії Володимир Путін найближчим часом планує відвідати Північну Корею на запрошення голови КНДР Кім Чен Ина. Ця поїздка буде його першою з липня 2000 року.

Новини