Важливо

Росія майже 180 разів обстріляла українські ТЕС від початку повномасштабного вторгнення

Росія майже 180 разів обстріляла українські ТЕС від початку повномасштабного вторгнення

Від 24 лютого 2022 року російська армія вже майже 180 разів атакувала українські ТЕС, розповів і ефірі Громадського радіо виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

«Якщо рахувати від початку великомасштабного вторгнення, то це вже окупанти майже 180 разів обстріляли наші теплоелектростанції. Ця атака, 27 квітня, по суті, була четвертою великою після атак 22 та 29 березня та 11 квітня», – розповів Сахарук.

За його словами, «зараз аналізуються наслідки цієї атаки, чотири станції зазнали досить значних пошкоджень».

Раніше, у ніч проти 27 квітня, російська армія атакувала чотири українські ТЕС.

Росія в березні здійснила низку ракетних атак по Україні, в тому числі, 22 березня – масштабну атаку на українську енергетику. Тоді РФ завдала удару по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. У компанії «Укргідроенерго» повідомили про серйозні пошкодження. Згодом цілями російських атак були Канівська та Дністровська ГЕС.

За даними Міненерго, 11 квітня сили РФ атакували об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Серед іншого, внаслідок російської атаки була повністю зруйнована Трипільська ТЕС, яка розташована за 20 кілометрів від Києва.

Новини