Світ

RegioJet виведе з експлуатації тип вагонів, у яких загинули українки 

RegioJet виведе з експлуатації тип вагонів, у яких загинули українки 

Компанія RegioJet виведе з експлуатації всі спальні вагони того ж типу, в яких в аварії в чеському місті Пардубіце загинули чотири жінки, серед яких двоє громадянок України.

Місцеві ЗМІ пишуть, що ймовірно, через це перевізнику доведеться обмежити роботу нічних рейсів.

Пізно ввечері 5 червня поблизу чеського міста Пардубіце сталася масштабна аварія потягів. Пасажирський потяг «Прага – Кошице» чеської компанії RegioJet зіткнувся з вантажним. До його складу входять причіпні вагони до українського міста Чоп, які розташовані в середині потяга.

За повідомленням «Чеської залізниці», поранень зазнали 22 людини, їх із травмами різного ступеня тяжкості доставлено до шпиталів навколишніх міст Хрудім, Пардубіце, Градець Кралове.

Чеська компанія RegioJet має ще 13 таких вагонів, австрійського виробництва 1980-х років, але пообіцяла їх більше ніколи не використовувати. Причиною є недоліки конструкції, які виявилися під час аварії в Пардубіце і раніше під час аварії в Австрії у 2018 році, і про які компанія заявляє, що досі не знала.

Аварія в Пардубіце стала наймасштабнішою в Чехії за останні 30 років.

За оцінкою залізничної інспекції Чехії, пасажирський потяг пропустив знак заборони руху і в’їхав на колію для вантажного поїзда. Чи була це технічна несправність, чи людська помилка – інспекція ще з’ясовує.

Новини