Світ

Північна Корея знову відправила повітряні кулі зі сміттям – Сеул

Північна Корея знову відправила повітряні кулі зі сміттям – Сеул

Північна Корея знову відправила повітряні кулі зі сміттям у бік Південної Кореї 8 червня, повідомили південнокорейські військові.

«Північна Корея знову запускає [ймовірно] повітряні кулі зі сміттям у напрямку Півдня», – йдеться в заяві Об’єднаного комітету начальників штабів, який закликав громадськість не торкатися повітряних куль, якщо їх помітять.

Ця заява з’явилася через кілька годин після того, як військові Сеула повідомили, що перебувають у стані готовності до можливого прибуття більшої кількості повітряних куль зі сміттям з Північної Кореї, що є потенційною відповіддю на пропагандистські повітряні кулі з листівками проти лідера КНДР Кім Чен Ина, які відправили цього тижня південнокорейські активісти.

Минулого тижня Північна Корея у дві хвилі відправила сотні повітряних куль з мішками сміття у бік Південної Кореї.

КНДР погрожувала 26 травня, що розкидає «купи сміття та бруду» в прикордонних районах Південної Кореї у відповідь на поширення листівок, спрямованих проти Пхеньяна. Багато років північнокорейські перебіжчики, які живуть у Південній Кореї, доставляли такі листівки до КНДР за допомогою повітряних кульок. Північна Корея неодноразово закликала припинити поширення листівок.

Новини