Політика

Підсанкційним каналам Козака заборонили працювати в Раді – Лозинський

Підсанкційним каналам Козака заборонили працювати в Раді – Лозинський

Канали «112», NewsOne і ZIK втратили акредитацію на роботу у Верховній Раді, заявив народний депутат від «Голосу» Роман Лозинський 13 лютого.

«В медведчуківських помийок (мають на увазі канали народного депутата Тараса Козака, які пов’язують із Віктором Медведчуком – ред.) забрали акредитацію на ведення журналістської діяльності в стінах Верховної Ради!» – написав він на своїй фейсбучній сторінці.

Лозинський нагадав, що звернувся з цією пропозицією до спікера парламенту Дмитра Разумкова минулого тижня.

«Ви чудово пам’ятаєте, як палало в п’ятої колони Кремля «ОПЗЖ». Просто заплющіть очі та уявіть, як палає зараз, коли справу зроблено. Та щоб ми не розслаблялися — це не останні диверсійні ЗМІ в Україні. Але початок вже непоганий», – підсумував депутат.

Читайте також: «Якщо демократії себе не захистять, не буде свободи». Як спільно боротися проти дезінформації?

Роман Лозинський, виступаючи з трибуни 5 лютого, закликав заборонити журналістам «112», NewsOne і ZIK працювати в парламенті і позбавити їх акредитації, аргументуючи, що це наступний крок після застосування санкцій до телеканалів.

У «ОПЗЖ» назвали цей заклик «перешкоджанням діяльності засобів масової інформації».

10 лютого 2021 року від депутатів з «Голосу» і «Європейської солідарності» зареєстровано проєкт постанови Верховної Ради про «тимчасове призупинення акредитації» співробітників підсанкційних телеканалів, але парламент її ще не розглядав.

Новини