Суспільство

Переселенців, які втратили своє житло, просять пройти анонімне опитування

Переселенців, які втратили своє житло, просять пройти анонімне опитування

Станом на квітень 2022 року, в Україні йде пошук юридичних механізмів для будівництва житла особам, які втратили його через війну. На рівні держави обговорюють різні механізми, але ні в кого немає вихідних даних – власне чого ж саме очікують люди, які постраждали.

Про це повідомляє портал новин Київ24.

“У зв’язку з цим, ми вважаємо за необхідне проведення опитування на цю тему серед громадян України. Звісно, це не є професійним соціальним опитуванням, але чим більше буде респондентів, тим більш релевантним буде результат. І тим більш реальним буде запропонований механізм компенсації втраченого житла”, – йдеться у повідомленні.

Цей опитувальник створено, з метою збору інформації та розробки моделі ефективного розв’язання проблеми житла (тимчасового та постійного) для осіб, які вимушені були покинути своє житло, осіб, житло яких повністю або частково було зруйноване, в результаті воєнних дій.

Опитування анонімне. Не потрібно залишати будь-які персональні дані. Результати опитування будуть передані команді архітекторів, урбаністів та юристів для розробки та імплементації механізму забезпечення людей житлом.

Пройти опитування можна за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeq4k1UUSJaX5LYaIoYebVn199Yw7Ik3LNI6jKb1HVVAUihhw/viewform

Новини