Світ

Олімпійський комітет Азії підтримав послаблення санкцій проти спортсменів із Росії та Білорусі

Олімпійський комітет Азії підтримав послаблення санкцій проти спортсменів із Росії та Білорусі

Олімпійський комітет Азії (OCA) також висловився за послаблення санкцій проти російських і білоруських спортсменів. Про це організація повідомила в заяві під назвою «Солідарність із Україною, санкції проти Росії та Білорусі та статус спортсменів із цих країн» 26 січня.

«OCA вірить у об’єднуючу силу спорту та що всі спортсмени, незалежно від їхньої національності чи паспорту, який вони мають, повинні мати можливість брати участь у спортивних змаганнях. ОСА запропонував надати російським і білоруським спортсменам, які відповідають вимогам, можливість брати участь у змаганнях в Азії, в тому числі в Азійських іграх», – заявляє комітет.

Читайте також: Australian Open: чотирьох людей опитала поліція через російські прапори

При цьому OCA, за повідомленням, чекає на остаточне рішення, поки Міжнародний олімпійський комітет разом із міжнародними спортивними федераціями «вивчає шляхи повернення російських і білоруських спортсменів до змагань за дотримання суворих умов».

Напередодні Міжнародний олімпійський комітет закликав спортивні федерації допустити російських та білоруських спортсменів на змагання у нейтральному статусі.

Новини