Суспільство

Місцеві медіа повідомляють про вибухи на військовому аеродромі в Криму


Кримські та російські медіа, а також телеграм-канали заявляють про серію вибухів на військовому аеродромі у селищі Новофедорівка біля міста Саки в окупованому Криму, передає проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії.

Зокрема, видання «Вісті Крим» з посиланням на очевидців повідомило про «серію вибухів у районі військового аеродрому в Новофедорівці» та опублікувало фотографії та відео події.

Телеграм-канал «Mash на хвилі» також із посиланням на очевидців повідомив, що горять склади з боєприпасами і злітна смуга в Новофедорівці. Видання публікує відео пригоди.

Читайте також: Україна «щодня» отримує від партнерів підтвердження участі в другій «Кримській платформі» – Кулеба

«Перший вибух пролунав близько 15:20, всього повідомляють про десять. Попередньо пошкоджено сусідні будинки», – йдеться у повідомленні.

Інформацію про вибухи підтвердило близьке до російської влади Криму видання «Кримінформ».

Згодом російський голова Криму Сергій Аксьонов заявив, що виїхав на місце події, а обставини «з’ясовуються». Радник Аксьонова Олег Крючков заявив, що поки що може «підтвердити лише сам факт кількох вибухів у районі Новофедорівки».

Водночас заступниця глави російської адміністрації Сакського району Вікторія Казьмірова заявила російському державному агентству ТАСС, що «аеродром вибухає».

Новини