Світ

«Хезболла» випустила понад 200 ракет по Ізраїлю після вбивства старшого командира

«Хезболла» випустила понад 200 ракет по Ізраїлю після вбивства старшого командира

Ліванське угрупування «Хезболла» заявило, що випустило 4 липня понад 200 ракет по кількох військових базах в Ізраїлі у відповідь на удар, в результаті якого загинув один з їхніх старших командирів.

Ізраїльські військові повідомили, що «численні снаряди і підозрілі повітряні цілі» проникли на їхню територію з Лівану, багато з яких, за їхніми словами, були перехоплені.

The Times of Israel повідомляє, що під час масованого ракетного обстрілу з боку «Хезболлаи» загинув ізраїльський військовослужбовець.

У відповідь Ізраїль завдав ударів по різних містах на півдні Лівану. За словами ізраїльських військових, вони атакували «військові структури» «Хезболли» в прикордонних містах Рамія і Хула. Ліванське державне інформаційне агентство повідомило, що в результаті удару ізраїльського безпілотника по Хулі загинула щонайменше одна людина.

Раніше Іран попередив, що «всі фронти опору» (угруповання Ірану і його регіональних союзників) протистоятимуть Ізраїлю, якщо той нападе на Ліван.

Коментар місії Ірану в ООН 29 червня з’явився на тлі побоювань ширшої регіональної війни за участю Ізраїлю і підтримуваного Іраном руху «Хезболла» в Лівані.

Обидві сторони ведуть майже щоденні перестрілки з початку війни в Секторі Гази.

Збройні сили Ізраїлю заявили, що плани наступу на Ліван «схвалені й підтверджені», на що «Хезболла» відповіла, що нікого в Ізраїлю не пощадять у повномасштабному конфлікті.

Війна в Секторі Гази почалася в жовтні, коли бойовики угруповання «Хамас», яке США і ЄС внесли до списку терористів, напали на південь Ізраїлю.

Новини